Forum Inawera:
Opinie klientów sklepu

Płatności

Zapraszamy również do naszego sklepi z produktami drobnego AGD
http://www.agd276.pl

Wygodna płatność przez
PayU- w tym płatność
kartą kredytową!
Płatności

Alternatywą jest tradycyjna
płatność przez przelew
bankowy.


89 1240 3073 1111 0010 6337 2798

odbiorca:
AGENCJA HANDLOWA DŁUGOŁĘCCY
ul Piotrkowska 276
90-361, Łódź
tytuł: nr zamówienia

Dostawa

Termin dostawy od 2 d 14 dni.

Wysyłka kurierem
Przesyłki pocztowe dostarcza:


Z uwagi na duży wzrost ceny Paczkomatów w firmie Inpost, rezygnujemy z tej formy wysyłki na czas nieokreślony
 

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Postanowienia ogólne

Sklep e-zapalisz.pl obsługiwany przez firmę:
Agencja Handlowa "DŁUGOŁĘCCY" D.Długołęcka, J. Długołęcki Sp. J. 
Piotrkowska 276
90-361 Łódź,
NIP: 7290203694,
REGON: 472951110,
Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez SĄD REJONOWY DLA ŁODZI-SRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO,
pod numerem KRS: 79212.

Zwaną dalej e-zapalisz.pl.

Warunki dokonywania zakupów

e-zapalisz.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.e-zapalisz.pl

Zakaz sprzedaży na odległość dla os. prywatnych (od dnia 8.09.2016)

Płyny z nikotyną i e-papierosy oraz części zamienne - podlegają zakazowi sprzedaży przez internet dla konsumentów, w/w produkty dostępne będą jedynie przy zakupie na fakturę VAT na podmiot posiadający NIP, a wysyłka będzie realizowana na adres firmy. Akceptacja regulaminu oznacza potwierdzenie, że przedziębiorca w myśl ustawy nie jest konsumentem.W przypadku zakupu produktów objętych zakazem będą zamówienia anulowane i środki pieniężne zwracane.
Podstawa prawna: "
Ustawa z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych"

 

Oferta i realizacja zakupów oraz dostawa

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, lub na życzenie klienta faktura).

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

Wszystkie ceny podawane w sklepie http://www.e-zapalisz.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24h (maksymalnie w ciągu 14 dni), natomiast termin dostarczenia przesyłki jest uzależniony od wybranej formy wysyłki. Orientacyjny czas dostarczenia paczki „przesyłka pocztowa” oraz „pobraniowa przesyłka pocztowa” wynosi 1-4 dni, orientacyjny czas dostarczenia paczki dla „kurier” oraz „Pobraniowa przesyłka - Kurier” wynosi 1 dzień, orientacyjny czas dostarczenia przesyłki dla „Paczkomaty” wynosi 1-2 dni. Odbiór osobisty możliwy jest po otrzymaniu maila z potwierdzeniem gotości zamówienia do odbioru.

Koszty dostaw:
Odbiór osobisty - 0 zł
Paczkomaty - 11,00 zł
Przesyłka pocztowa - 9,00 zł
Kurier - 15,00 zł
Pobraniowa przesyłka pocztowa - 17,00 zł
Pobraniowa przesyłka - Kurier - 19,00 zł

Reklamacje i gwarancje

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli e-zapalisz.pl  nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

Zwroty

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego e-zapalisz.pl przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres: [email protected] bądź na adres Agencja Handlowa DŁUGOŁĘCCY, Piotrkowska 276, 90-361 Łódź

Prawo do dostąpienia od umowy:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na jeden z adresów podanych powyżej.

Zwrot świadczeń:

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: Agencja Handlowa Długołęccy, Piotrkowska 276, 90-361 Łódź. Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez e-zapalisz.pl świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

 

Wyłączenie prawa odstąpienia:

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

- świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu;

- płynów do e-papierosów po otworzeniu opakowania/butelki.

 

Dostęp do regulaminu oraz informacje o sposobach utrwalenia zamówienia

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz dla klienta z założonym kontem w sklepie, kopia danych dostępna jest po zalogowaniu się.

.

Ustawa z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych